Hızlı Sipariş Hattı
(224) 234 56 78
Lavanta
Lavanta bitkisi
Lavanta bitkisi
Lavanta faydaları
Lavanta fiyatı
Lavanta
Lavanta
Lavanta
Lavanta
Lavanta kapsülü yatıştırıcı ve uyarıcıdır. İdrar ve gaz söktürür. Karın şişliği ve migren ağrılarında faydalıdır. Romatizma şikâyetlerini azaltır. Mikrop öldürücüdür. Ateşli hastalara yardımcı bitkisel gıda takviyesidir.
22.00
TL
Lavanta Lavanta Lavanta Lavanta
Lavanta
22.00 TL
Lavanta Lavanta
42.00 TL
Lavanta Lavanta Lavanta
60.00 TL
Nakit Ödeme
Kapıda Nakit
Kredi Kartı
Kapıda Kredi Kartıyla
Banka Havalesi
Banka Havalesi
Ad, Soyad
Telefon
Şehir
E-Posta
Adres
Sepet Siparişiniz başarı ile oluşturuldu. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz gün içerisinde sizinle irtibata geçecektir.

Lavanta Çayı Nasıl Yapılır

Lavanta Çayı Nasıl Yapılır. Taze Lavanta Çiçeklerinden Yapacağınız Bu Çayı Mecbur Kalırsanız Gıdaya Uygun Kurutulmuş Lavanta Çiçekleriyle De Yapabilirsiniz. Bir Çay Kaşığı Lavanta Çiçeğini Bir Su Bardağı Dolusu Sıcak Suya İlave Ederek Üzeri Kapalı Demlendirin Ve İçin.

Lavanta Çayı Nasıl Yapılır


Bu yararlı ve güzel kokulu bitkinin adı latince bir fiil olan ve yıkamak anlamına gelen “kıvan”den gelmektedir. Lavanta antiseptik ve temizleyicidir. Asırlardır parfüm ve deodorant yapımında yaygın olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda karminatif olan lavanta bitkisi, sindirim problemlerinin tedavilerinde de kullanılır, iyileştirici ve antidepresandır.

Tansiyon ve duygusal probemlerde faydalı olduğu gibi, migren ve baş ağrılarında da yatıştırıcı bir bitkidir. Biberiye sıcak komprese cevap veren baş ağrılarına iyi gelirken, lavanta buz torbasıyla hafifleyen türdeki baş ağrılarına iyi gelir.

Bitkisel Up, buharla saflaştırılarak toplanan yağı kullanmayı tercih eder. Antiseptik özellikleriyle ilkyardım çantasında bulunması gereken önemli bitkilerden biridir. Çiçekleri daha az etkili oldukları için ev yapımı çaylara lezzet verirler.

Bu yazı, Bitkisel diyet sitesi için bitkisel çaylar, rahatlatıcı bitki çayları, rahatlatıcı bitkiler, bitkisel çayların faydaları, bitkisel çaylar nasıl demlenir, lavanta çayının faydaları hakkında genel bilgi vermek amacı ile yayınlanmıştır. İzinsiz kopyalanması ve kaynak göstermeden başka site ve medya araçlarında kullanılması yasaktır.